TFSF Gençlik Projeleri

FOTOĞRAF KAMUOYUNA DUYURULUR

Bugün 19 Mayıs 2021… 

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız tüm ulusumuza kutlu olsun. 

Atatürk’ün izinde yürümenin verdiği sorumluluk ve azimle, geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimizi her alanda desteklemek bu milletin her vatandaşı için bir ödevdir. Bu anlamlı günde, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu olarak fotoğraf sanatı alanında gençlerimize geleceğimize destek olmak için gerçekleştireceğimiz bir dizi etkinliğin ilk duyurusunu yapmak istiyoruz.

AÇIK ÇAĞRI

FOTOĞRAFTAKİ “GENÇ SOLUKLARI”

GENÇ FOTOĞRAFÇILARI DESTEKLİYORUZ

İLK SERGİSİNİ AÇAMAYAN YA DA 

FOTOĞRAF PROJESİNİ HAYATA GEÇİREMEYEN / YARIDA BIRAKAN 

GENÇLER BAŞVURULARINIZI BEKLİYORUZ.

 

TFSF GENÇLİK PROJE DESTEĞİ-1: “İLK SERGİM”

Belirli bir fotoğraf üretim düzeyinde olan, konu ya da teknik bütünlük içinde fotoğraf üretebilen ama çeşitli nedenlerle fotoğraf sergisi açamamış genç fotoğrafçılara destek olmak, onları motive etmek ve ilk fotoğraf sergilerinin açılmasını sağlamak için TFSF Yönetimi olarak yanınızdayız.

TFSF GENÇLİK PROJE DESTEĞİ-2: “YARIM KALMASIN”

Çeşitli nedenlerle düşünsel boyutun dışında üretim aşamasına geçememiş ya da tamamlanamamış fotoğraf projelerin gerçekleşmesini sağlamak ve bu yolla Türkiye’de fotoğraf sanatının gelişimine katkıda bulunmak için TFSF Yönetimi olarak gençlerin yanındayız.

 

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu olarak bu proje desteklerindeki amacımız; Türkiye’de fotoğraf sanatına umut vadeden yeni ışıkları tanıtmak, ürettikleri fotoğrafların geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak ve benzer destekleri vermeleri için diğer kurum ve kuruluşlara örnek olmaktır.

Başvuru koşulları ve kuralları için detaylı bilgiye TFSF resmî web sayfalarından (tfsf.org.tr ve tfsfonayliyarismalar.org) ulaşabilirsiniz.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

TFSF Yönetim Kurulu

 

''İlk Sergim'' Başvuru koşulları için tıklayınız.

''Yarım Kalmasın'' Başvuru koşulları için tıklayınız.