FIAP We Stay Home yarışması sonuçları

AŞAĞIDA SÖZÜ EDİLEN YARIŞMA SONUÇLANMIŞTIR. KABUL VE ÖDÜL ALANLAR LİSTESİ

Covid-19 halk sağlığını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Sınırlar kapatılmakta, virüsün yayılmasını engellemek için devletler vatandaşlarından evde kalmalarını istemektedir. Bu, daha önce yaşamamış olduğumuz, bir sürü toplumsal yan etkisi olabilecek bir gelişmedir. Bir veya iki gün evde kalmak kolay gibi gözükse de, insanların birkaç hafta hatta belki daha uzun süre evde kalması çok daha zor olacaktır. Bu duruma hazırlıklı değiliz ve ortaya çıkan “boş” zamanımızda ne yapacağımızı bilemeyebiliriz. 

FIAP, etkin bir şekilde “EVDE KAL” kampanyasına katılmaktadır. Evde kalınca, fotoğraf çekmekten daha iyi ne olabilir? Bu nedenle, FIAP, bu dönemde evde çekilen fotoğraflarla katılına bilecek, dünyadaki tüm fotoğrafçılara açık uluslararası bir fotoğraf yarışması düzenleme kararı almıştır. Yarışma ücretsizdir. Diğer yandan, FIAP, yarışmaya katılan her fotoğrafçı için corona virüs üzerine çalışan, Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilen bir uluslararası kuruluşa ödeme yapacak.

 

Yarışma şartnamesi: WE STAY HOME - FIAP Uluslararası Yarışması BELGE 149-2020 (Türkçe - English - Français)

Lütfen yukarıdaki linklere tıklayıp, şartnameyi iyice okuduktan sonra şartnamenin içindeki linke tıklayarak yarışmaya katılın.

Son katılma tarihi: 31 Mayıs 2020