Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği Dernek Adı
Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği
Kısa Adı
AFAD
Kuruluş Tarihi
23.01.1979
Adresi
Ziyapaşa Mah. 67087 Sokak Saadet Apt.No:45/A 01140 Seyhan - Adana / Türkiye
E-Posta
[email protected]
Telefon
5306618606
FAX Numarası
3224088071
Web Sayfası
www.afad.org.tr

Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği

10.12
2022

 • Fotoğraf Gösterisi - Özcan AĞAOĞLU - Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşi
  Fotoğraf Gösterisi - Özcan AĞAOĞLU - Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşi Fotoğraf Gösterisi - Özcan AĞAOĞLU - Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşi
  FOTOĞRAF GÖSTERİSİNE DAVETLİSİNİZ!!! Sn. Özcan AĞAOĞLU’nun fotoğraf gösterileri ve söyleşisi ile karşınızdayız... 10 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 18.00'de dernek binamızda gerçekleştirilecek olan gösterilere ve sonrasındaki keyifli sohbete bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad

03.12
2022

 • Fotoğraf Gösterisi - Hacı Memet KILIÇ - “Birleşik Krallık'tan İrlanda'ya Adaların Hikayesi”
  Fotoğraf Gösterisi - Hacı Memet KILIÇ - “Birleşik Krallık'tan İrlanda'ya Adaların Hikayesi” Fotoğraf Gösterisi - Hacı Memet KILIÇ - “Birleşik Krallık'tan İrlanda'ya Adaların Hikayesi”
  FOTOĞRAF GÖSTERİSİNE DAVETLİSİNİZ!!! Sn. Hacı Memet KILIÇ’ın “Birleşik Krallık'tan İrlanda'ya Adaların Hikayesi” isimli gösterisi ve söyleşisi ile karşınızdayız... 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 18.00'de dernek binamızda gerçekleştirilecek olan gösterilere ve sonrasındaki keyifli sohbete bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad

26.11
2022

 • 199. Dönem Temel Fotoğraf Atölye Sergisi
  199. Dönem Temel Fotoğraf Atölye Sergisi 199. Dönem Temel Fotoğraf Atölye Sergisi
  199. dönem ile fotoğrafa ilk adımlarını atan 11 arkadaşımızın fotoğraflarının bulunduğu ve Fotoğraf Seçiciliğini Sn. Burcu AKÇAKAYA( @beyzaburcuakcakaya )'nın yaptığı sergimize, arkadaşlarımızın heyecanını paylaşmak ve onlara destek vermek üzere tüm üyelerimizi ve bütün fotoğraf severleri 26 Kasım Cumartesi saat 18.00'da dernek binamıza davet ediyoruz. Sergiye katkıda bulunan arkadaşlarımız ; Ayşe Burcu POLAT Ayşenur ŞENTÜRK Belgin KÖSE Burcu DELİ Çiler ÇALATLI Fatma BOLAT Helin ATSIZ EŞCAN İnci ÖD USLUPEHLİVAN Özge MANAP Selim SERT Sultan SARITAŞ Bu güzel günde katılımlarınız bize mutluluk verecektir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad

12.11
2022

 • Fotoğraf Gösterisi - Hanifi KOÇ - "Yerüstü Kömücüleri " - "Emeğin ÖYküsü"
  Fotoğraf Gösterisi - Hanifi KOÇ - Fotoğraf Gösterisi - Hanifi KOÇ -
  FOTOĞRAF GÖSTERİSİNE DAVETLİSİNİZ!!! Sn. Hanifi KOÇ’un “Yerüstü Kömürcüleri” ve “Emeğin Öyküsü” isimli gösterileri ve söyleşisi ile karşınızdayız... 12 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 18.00'de dernek binamızda gerçekleştirilecek olan gösterilere ve sonrasındaki keyifli sohbete bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad

05.10
2022

 • Fotoğraf Gösterisi - Ali İhsan ÖKTEN - Sami Güner Kupası - “Sabahattin ALİ’nin İzinde - Sinop Cezaevi”, “Korona Yoğun Bakımda Bir Gün” ve “Yangından Sonra”
  Fotoğraf Gösterisi - Ali İhsan ÖKTEN - Sami Güner Kupası - “Sabahattin ALİ’nin İzinde - Sinop Cezaevi”, “Korona Yoğun Bakımda Bir Gün” ve “Yangından Sonra” Fotoğraf Gösterisi - Ali İhsan ÖKTEN - Sami Güner Kupası - “Sabahattin ALİ’nin İzinde - Sinop Cezaevi”, “Korona Yoğun Bakımda Bir Gün” ve “Yangından Sonra”
  FOTOĞRAF GÖSTERİSİNE DAVETLİSİNİZ!!! Sn. Ali İhsan ÖKTEN’in Sami Güner Kupasını kazandığı “Sabahattin ALİ’nin İzinde - Sinop Cezaevi”, “Korona Yoğun Bakımda Bir Gün” ve “Yangından Sonra” isimli gösterileri ve söyleşisi ile karşınızdayız... 5 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 18.30'de dernek binamızda gerçekleştirilecek olan gösterilere ve sonrasındaki keyifli sohbete bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad

29.10
2022

 • Film Gösterimi -The Bang Bang Club
  Film Gösterimi -The Bang Bang Club Film Gösterimi -The Bang Bang Club
  FİLM GÖSTERİMİNE DAVETLİSİNİZ!!! Bu haftaki etkinliğimiz bir film gösterimi. THE BANG BANG CLUB Süre: 106dk Tür: Dram, Tarih Yönetmen: Steven Silver Senarist: Steven Silver Yapımı: 2010 - Kanada , Güney Afrika Dört savaş fotoğrafçısının gerçek hikayesi… Greg Marinovich (Ryan Phillippe), Joao Silva (Neels Van Jaarsveld), Kevin Carter (Taylor Kitsch) ve Ken Oosterbroek (Frank Rautenbach) )90'ların hemen başında Güney Afrika'ya gider Irk ayrımcılığının hüküm sürdüğü, vahşet ve şiddet dolu bu topraklarda ilk defa özgür bir seçim yapılacaktır Dört savaş fotoğrafçısı, bu kritik dönemde hayatlarını tehlikeye atarak dünyaya gerçekleri duyurmaya çalışır...
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad

22.10
2022

 • Fotoğraf Gösterisi - C. Tolga PEHLİVAN - "Amerika'nın Gerçek Yerlisi: Kızılderililer"
  Fotoğraf Gösterisi - C. Tolga PEHLİVAN - Fotoğraf Gösterisi - C. Tolga PEHLİVAN -
  FOTOĞRAF GÖSTERİSİNE DAVETLİSİNİZ!!! Sn. C. Tolga PEHLİVAN'ın "Amerika'nın Gerçek Yerlisi: Kızılderililer" isimli gösterisi ile karşınızdayız... 22 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 18.30'de dernek binamızda gerçekleştirilecek olan gösterilere ve sonrasındaki keyifli sohbete bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad

15.10
2022

 • Fotoğraf Gösterisi - Burak ŞENBAK - "Büyük 'S' " - "Haller / States"
  Fotoğraf Gösterisi - Burak ŞENBAK - Fotoğraf Gösterisi - Burak ŞENBAK -
  FOTOĞRAF GÖSTERİSİNE DAVETLİSİNİZ!!! Sn. Burak ŞENBAK'ın " Büyük 'S' " ve "Haller / States" isimli gösterileri ile karşınızdayız... 15 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 18.30'de dernek binamızda gerçekleştirilecek olan gösterilere ve sonrasındaki keyifli sohbete bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad

15.10
2000

 • Haftanın Etkinliği (Burak Şenbak)
  Haftanın Etkinliği (Burak Şenbak) Haftanın Etkinliği (Burak Şenbak)
  Sn. Burak Şenbak'ın "Büyük S" ve "Haller/Stages" isimli gösterileri ve söyleşi
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr

03.07
2021

 • AFAD - Online Söyleşi - Özcan YURDALAN - Antroposen Çağda Belgesel Hikayeler
  AFAD - Online Söyleşi - Özcan YURDALAN - Antroposen Çağda Belgesel Hikayeler AFAD - Online Söyleşi - Özcan YURDALAN - Antroposen Çağda Belgesel Hikayeler
  Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği olarak, başlamış olduğumuz online söyleşilerimize ara vermeden devam ediyoruz. Her hafta birbirinden değerli konukları ağırladığımız söyleşilerimizin bir sonrakini 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü gerçekleştireceğiz. 21:00'de başlayacak söyleşimizin bu haftaki konuğu Belgesel Fotoğrafçısı Sn. Özcan YURDALAN (@ozcanyurdalan ). "Antroposen Çağda Belgesel Hikayeler" isimli sunum ve sonrasındaki fotoğraf sohbetine bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad
  ZOOM Bilgileri 2174785876/Afad1979

12.06
2021

 • AFAD - Online Söyleşi - Sacid AKER - Yitirilenler
  AFAD - Online Söyleşi - Sacid AKER - Yitirilenler AFAD - Online Söyleşi - Sacid AKER - Yitirilenler
  Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği olarak, başlamış olduğumuz online söyleşilerimize ara vermeden devam ediyoruz. Her hafta birbirinden değerli konukları ağırladığımız söyleşilerimizin bir sonrakini 12 Haziran 2021 Cumartesi günü gerçekleştireceğiz. 21:00'de başlayacak söyleşimizin bu haftaki konuğu Mersin Fotoğraf Derneği Eski Başkanlarından Sn. Sacid AKER (@sacid_aker ). "Yitirilenler" isimli sunum ve sonrasındaki fotoğraf sohbetine bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad
  ZOOM Bilgileri 2174785876/Afad1979

05.06
2021

 • AFAD - Online Söyleşi - Sefa ULUKAN - Dinagyang Savaşçıları
  AFAD - Online Söyleşi - Sefa ULUKAN - Dinagyang Savaşçıları AFAD - Online Söyleşi - Sefa ULUKAN - Dinagyang Savaşçıları
  Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği olarak, başlamış olduğumuz online söyleşilerimize ara vermeden devam ediyoruz. Her hafta birbirinden değerli konukları ağırladığımız söyleşilerimizin bir sonrakini 5 Haziran 2021 Cumartesi günü gerçekleştireceğiz. 21:00'de başlayacak söyleşimizin bu haftaki konuğu Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu başkanı ve derneğimizin kurucu ve Onursal Üyesi Sn. Sefa ULUKAN (@sefaulukan). "Dinagyang Savaşçıları" isimli gösterisine ve sonrasındaki fotoğraf sohbetine bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad
  ZOOM Bilgileri 2174785876/Afad1979

29.05
2021

 • AFAD - Online Söyleşi - Burak ŞENBAK - Fotoğrafta Manipülasyon ve Kurgu
  AFAD - Online Söyleşi - Burak ŞENBAK - Fotoğrafta Manipülasyon ve Kurgu AFAD - Online Söyleşi - Burak ŞENBAK - Fotoğrafta Manipülasyon ve Kurgu
  Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği olarak, başlamış olduğumuz online söyleşilerimize ara vermeden devam ediyoruz. Her hafta birbirinden değerli konukları ağırladığımız söyleşilerimizin bir sonrakini 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü gerçekleştireceğiz. 21:00'de başlayacak söyleşimizin bu haftaki konuğu Sn. Burak ŞENBAK (@burak_senbak ). Manipülasyon ve Kurgu fotoğraf üzerine yapacağımız sohbete bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad
  ZOOM Bilgileri 2174785876/Afad1979

08.05
2021

 • AFAD - Online Söyleşi - Süha DERBENT - Ke(n)dime Giden Yol
  AFAD - Online Söyleşi - Süha DERBENT - Ke(n)dime Giden Yol AFAD - Online Söyleşi - Süha DERBENT - Ke(n)dime Giden Yol
  Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği olarak, başlamış olduğumuz online söyleşilerimize ara vermeden devam ediyoruz. Her hafta birbirinden değerli konukları ağırladığımız söyleşilerimizin bir sonrakini 8 Mayıs 2021 Tarihinde gerçekleştireceğiz. Bu haftaki konuğumuz ünlü vahşi yaşam fotoğrafçısı Sn. Süha DERBENT (@suhaderbent). Muhabirlikle başlayan fotoğraf serüveninde birçok dergide fotoğrafçı-yazarlık ve görsel yönetmenlik yapan Süha DERBENT, 80'den fazla ülke gezerek vahşi yaşam fotoğrafları çekti. Bizim için hazırlamış olduğu "Ke(n)dime Giden Yol" isimli sunumuna ve Vahşi yaşam fotoğrafçılığı üzerine yapacağımız sohbete bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad
  ZOOM Bilgileri 2174785876/Afad1979

01.05
2021

 • AFAD - Online Söyleşi - Murat ÜNAL - 34. Sokak / Edirnekapı Kuş Pazar
  AFAD - Online Söyleşi - Murat ÜNAL - 34. Sokak / Edirnekapı Kuş Pazar AFAD - Online Söyleşi - Murat ÜNAL - 34. Sokak / Edirnekapı Kuş Pazar
  Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği olarak, başlamış olduğumuz online söyleşilerin üçüncüsünü 1 Mayıs 2021 Tarihinde gerçekleştireceğiz. Mersin Fotoğraf Derneği (@mersinfotografdernegi) üyesi Sayın Murat ÜNAL'ın ( @__murat__unal ) "34. Sokak" ve ve "Edirnekapı Kuşpazarı" adlı sunumları ile katılacağı bu söyleşiye bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad
  ZOOM Bilgileri 2174785876/Afad1979

24.04
2021

 • AFAD - Online Söyleşi - A. Beyhan ÖZDEMİR - Sürrealizmden Fantastik Fotoğrafa: Joel-Peter WITKIN
  AFAD - Online Söyleşi - A. Beyhan ÖZDEMİR - Sürrealizmden Fantastik Fotoğrafa: Joel-Peter WITKIN AFAD - Online Söyleşi - A. Beyhan ÖZDEMİR - Sürrealizmden Fantastik Fotoğrafa: Joel-Peter WITKIN
  Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği olarak, başlamış olduğumuz online söyleşilerin ikincisini 24 Nisan 2021 Tarihinde gerçekleştireceğiz. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. A. Beyhan ÖZDEMİR'in, "Sürrelizmden Fantastik Fotoğrafa: Jeol-Peter WITKIN" isimli Programı ve "Vietnam'ın Kadınları" adlı sunumu ile katılacağı bu söyleşiye bütün fotoğraf severler davetlidir.
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad
  ZOOM Bilgileri 2174785876/Afad1979

17.04
2021

 • AFAD - Online Söyleşi - Ali ÖZ - Siyah Beyaz Yıllarım
  AFAD - Online Söyleşi - Ali ÖZ - Siyah Beyaz Yıllarım AFAD - Online Söyleşi - Ali ÖZ - Siyah Beyaz Yıllarım
  AFAD olarak online fotoğraf sohbetlerimize, Sayın Ali ÖZ ( @fotomuhabirialioz ) ile başlıyoruz. Ali ÖZ'ün 1980-1985 yılları arasında çekmiş olduğu ve ilk defa bu gösteride gün yüzüne çıkacak olan fotoğraflarını görmek için 17 Nisan Cumartesi günü saat 21:00'de tüm fotoğrafseverleri bu gösteriye davet ediyoruz.. NOT: Katılım 100 Kişi ile Sınırlıdır...
  Bağlantı Adresi www.afad.org.tr
  Instagram Adresi adanaafad
  ZOOM Bilgileri 2174785876/Afad1979

DERNEK İSTATİSTİKLERİ

Toplam Üye Sayısı 272
Onursal Üye Sayısı 0
Kadın Üye Sayısı 99
Erkek Üye Sayısı 173
Son Güncellenme Tarihi
09.11.2022 17:18